Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 1,4% sub estimat

Echipamente de laborator – 2 loturi in cadrul proiectului de cercetare PNRR, Contract de finantare nr.: 760065 / 23.05.2023, CF 85 / 15.11.2022 - "HINT II"

Număr anunț
CAN1153796
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
Cod CPV
39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176.470 RON
Valoare atribuită
173.978 RON 1,4% sub estimat
Data anunțului
05.09.2025 13:01
Anunț de participare
CN1081714

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Estimat: 176.470 RON Adjudecat: 173.978 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Bioanalizator acizi nucleici 147.058 RON ALTIUM INTERNATIONAL 147.000 RON
2 Incubator culturi celulare 29.412 RON ANTISEL RO 26.978 RON ↓8,3%

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

173.978 RON

din 176.470 RON estimat 1,4%

Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 2.492 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.