Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,0% sub estimat

Laptop, necesar pentru efectuarea activitatilor de cercetare in cadrul proiectului de cercetare PNRR 760067/23.05.2023, CF 81/15.11.2022, "Decoding the immuno-inflammatory axis in rare non-medullary thyroid cancer as an innovative approach for novel combinatory therapeutic approaches"

Număr anunț
CN1084452
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
CHECK COMPUTER S.R.L. (CUI 42878059)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.403 RON
Valoare atribuită
8.149 RON 3,0% sub estimat
Data publicării
12.08.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1156372
Termen limită
15.09.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
526101-2025
Documentație de atribuire
DF1252740

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
HA & SZ S.R.L. CUI 51411922

Valoare atribuită

8.149 RON

din 8.403 RON estimat 3,0%

Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 254 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.