Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 3,0% sub estimat
Laptop, necesar pentru efectuarea activitatilor de cercetare in cadrul proiectului de cercetare PNRR 760067/23.05.2023, CF 81/15.11.2022, "Decoding the immuno-inflammatory axis in rare non-medullary thyroid cancer as an innovative approach for novel combinatory therapeutic approaches"
- Număr anunț
- CAN1156372
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- CHECK COMPUTER S.R.L. (CUI 42878059)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.403 RON
- Valoare atribuită
- 8.149 RON 3,0% sub estimat
- Data anunțului
- 27.10.2025 13:05
- Anunț de participare
- CN1084452
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHECK COMPUTER S.R.L. CUI RO42878059
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HA & SZ S.R.L. CUI 51411922
Valoare atribuită
8.149 RON
din 8.403 RON estimat
3,0%
Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 254 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.