Atribuită
Anunț de participare
FibroThera (CF 186) C.2 - Reactivi, consumabile și alte produse similare necesare pentru cercetare fundamentală de înaltă performanță in cadrul Proiectului
- Număr anunț
- CN1084542
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 665.320,50 RON
- Valoare atribuită
- 814.843,35 RON
- Data publicării
- 14.08.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1160826
- Termen limită
- 17.09.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 534570-2025
- Documentație de atribuire
- DF1252968
Documente
Documentația de atribuire
- FibroThera_C.2 - Formulare propunere tehnica-semnat.zip.p7m
- FIBROTHERA-CONS 2 - Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- FIBROTHERA-CONS 2 - Contract furnizare-semnat.pdf.p7m
- FIBROTHERA-CONS 2 - Formulare ofertare-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1252968.pdf
DUAE
Loturi (16)
Estimat: 665.320,50 RON Adjudecat: 1.626.426,70 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kituri pentru determinari celulare | 16.130 RON | Bio Zyme 2 contracte | 38.960 RON |
| Bio Zyme · contract 728-186 · 19.12.2025 | 19.480 RON | |||
| Bio Zyme · contract 728-186 · 19.12.2025 | 19.480 RON | |||
| 2 | Anticorpi Flow-citometrie | 90.248 RON | BIOMEDICA MEDIZINPRODUKTE ROMANIA 2 contracte | 209.506 RON |
| BIOMEDICA MEDIZINPRODUKTE ROMANIA · contract 717-186 · 08.12.2025 | 104.753 RON | |||
| BIOMEDICA MEDIZINPRODUKTE ROMANIA · contract 717-186 · 08.12.2025 | 104.753 RON | |||
| 3 | Anticorpi, kituri si reactivi pentru cuantificari de molecule i… | 66.412 RON | ANTISEL RO 2 contracte | 204.168 RON |
| ANTISEL RO · contract 721-186 · 12.12.2025 | 102.084 RON | |||
| ANTISEL RO · contract 721-186 · 12.12.2025 | 102.084 RON | |||
| 4 | Consumabile pentru Sorter SH800S | 47.379 RON | PROTON IMPEX 2000 2 contracte | 94.454 RON |
| PROTON IMPEX 2000 · contract 733-186 · 22.12.2025 | 47.227 RON | |||
| PROTON IMPEX 2000 · contract 733-186 · 22.12.2025 | 47.227 RON | |||
| 5 | Anticorpi si reactivi pentru culturi celulare | 38.585,47 RON | Anulat | — |
| 6 | Enzime si reactivi pentru culturi celulare | 9.942,03 RON | Anulat | — |
| 7 | Anticorpi si produse pentru IHC si Western blot | 55.000 RON | MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L. 2 contracte | 162.050 RON |
| MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L. · contract 715-186 · 03.12.2025 | 81.025 RON | |||
| MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L. · contract 715-186 · 03.12.2025 | 81.025 RON | |||
| 8 | Reactivi si consumabile pentru citometru in flux si microscop | 9.150 RON | MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L. 2 contracte | 23.000 RON |
| MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L. · contract 716-186 · 03.12.2025 | 11.500 RON | |||
| MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L. · contract 716-186 · 03.12.2025 | 11.500 RON | |||
| 9 | Reactivi biologie moleculara si analize celulare | 235.262 RON | ANTISEL RO 2 contracte | 672.884 RON |
| ANTISEL RO · contract 722-186 · 12.12.2025 | 336.442 RON | |||
| ANTISEL RO · contract 722-186 · 12.12.2025 | 336.442 RON | |||
| 10 | Kituri pentru extractie RNA, DNA si miRNA | 16.651 RON | Omnivet Impex S.R.L. 2 contracte | 27.000 RON |
| Omnivet Impex S.R.L. · contract 723-186 · 12.12.2025 | 13.500 RON | |||
| Omnivet Impex S.R.L. · contract 723-186 · 12.12.2025 | 13.500 RON | |||
| 11 | Consumabile pentru Western blot | 9.990 RON | DIALAB SOLUTIONS 2 contracte | 19.980 RON |
| DIALAB SOLUTIONS · contract 724-186 · 12.12.2025 | 9.990 RON | |||
| DIALAB SOLUTIONS · contract 724-186 · 12.12.2025 | 9.990 RON | |||
| 12 | Varfuri si placi pentru culturi de celule stem | 37.140 RON | ANTISEL RO 2 contracte | 103.314 RON |
| ANTISEL RO · contract 729-186 · 19.12.2025 | 51.657 RON | |||
| ANTISEL RO · contract 729-186 · 19.12.2025 | 51.657 RON | |||
| 13 | Microtuburi si cell scrapers | 5.187 RON | Filara BioMed SRL 2 contracte | 10.398 RON |
| Filara BioMed SRL · contract 730-186 · 19.12.2025 | 5.199 RON | |||
| Filara BioMed SRL · contract 730-186 · 19.12.2025 | 5.199 RON | |||
| 14 | Pipete serologice si tuburi de laborator | 18.689 RON | MERC INTERNATIONAL IMPEX S.R.L. 2 contracte | 41.252 RON |
| MERC INTERNATIONAL IMPEX S.R.L. · contract 734-186 · 22.12.2025 | 20.626 RON | |||
| MERC INTERNATIONAL IMPEX S.R.L. · contract 734-186 · 22.12.2025 | 20.626 RON | |||
| 15 | Varfuri pentru pipete reglabile | 3.035 RON | BIO AQUA GROUP 2 contracte | 3.160,70 RON |
| BIO AQUA GROUP · contract 731-186 · 19.12.2025 | 1.580,35 RON | |||
| BIO AQUA GROUP · contract 731-186 · 19.12.2025 | 1.580,35 RON | |||
| 16 | Kit pentru experimente de co-cultura | 6.520 RON | Novaintermed 2 contracte | 16.300 RON |
| Novaintermed · contract 744-186 · 14.01.2026 | 6.520 RON | |||
| Novaintermed · contract 744-186 · 14.01.2026 | 9.780 RON | |||
Participanți · 18 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FILARA BIOMED SRL CUI 26561708
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIO ZYME SRL CUI RO18954013
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271
Valoare atribuită
814.843,35 RON
din 665.320,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro