Atribuită Anunț atribuire

FibroThera (CF 186) C.2 - Reactivi, consumabile și alte produse similare necesare pentru cercetare fundamentală de înaltă performanță in cadrul Proiectului

Număr anunț
CAN1160826
Autoritate contractantă
Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
665.320,50 RON
Valoare atribuită
814.843,35 RON
Data anunțului
24.06.2026 11:05
Anunț de participare
CN1084542

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (16)

Estimat: 665.320,50 RON Adjudecat: 1.626.426,70 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Kituri pentru determinari celulare 16.130 RON Bio Zyme 2 contracte 38.960 RON
Bio Zyme · contract 728-186 · 19.12.2025 19.480 RON
Bio Zyme · contract 728-186 · 19.12.2025 19.480 RON
2 Anticorpi Flow-citometrie 90.248 RON BIOMEDICA MEDIZINPRODUKTE ROMANIA 2 contracte 209.506 RON
BIOMEDICA MEDIZINPRODUKTE ROMANIA · contract 717-186 · 08.12.2025 104.753 RON
BIOMEDICA MEDIZINPRODUKTE ROMANIA · contract 717-186 · 08.12.2025 104.753 RON
3 Anticorpi, kituri si reactivi pentru cuantificari de molecule i… 66.412 RON ANTISEL RO 2 contracte 204.168 RON
ANTISEL RO · contract 721-186 · 12.12.2025 102.084 RON
ANTISEL RO · contract 721-186 · 12.12.2025 102.084 RON
4 Consumabile pentru Sorter SH800S 47.379 RON PROTON IMPEX 2000 2 contracte 94.454 RON
PROTON IMPEX 2000 · contract 733-186 · 22.12.2025 47.227 RON
PROTON IMPEX 2000 · contract 733-186 · 22.12.2025 47.227 RON
5 Anticorpi si reactivi pentru culturi celulare 38.585,47 RON Anulat
6 Enzime si reactivi pentru culturi celulare 9.942,03 RON Anulat
7 Anticorpi si produse pentru IHC si Western blot 55.000 RON MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L. 2 contracte 162.050 RON
MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L. · contract 715-186 · 03.12.2025 81.025 RON
MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L. · contract 715-186 · 03.12.2025 81.025 RON
8 Reactivi si consumabile pentru citometru in flux si microscop 9.150 RON MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L. 2 contracte 23.000 RON
MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L. · contract 716-186 · 03.12.2025 11.500 RON
MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L. · contract 716-186 · 03.12.2025 11.500 RON
9 Reactivi biologie moleculara si analize celulare 235.262 RON ANTISEL RO 2 contracte 672.884 RON
ANTISEL RO · contract 722-186 · 12.12.2025 336.442 RON
ANTISEL RO · contract 722-186 · 12.12.2025 336.442 RON
10 Kituri pentru extractie RNA, DNA si miRNA 16.651 RON Omnivet Impex S.R.L. 2 contracte 27.000 RON
Omnivet Impex S.R.L. · contract 723-186 · 12.12.2025 13.500 RON
Omnivet Impex S.R.L. · contract 723-186 · 12.12.2025 13.500 RON
11 Consumabile pentru Western blot 9.990 RON DIALAB SOLUTIONS 2 contracte 19.980 RON
DIALAB SOLUTIONS · contract 724-186 · 12.12.2025 9.990 RON
DIALAB SOLUTIONS · contract 724-186 · 12.12.2025 9.990 RON
12 Varfuri si placi pentru culturi de celule stem 37.140 RON ANTISEL RO 2 contracte 103.314 RON
ANTISEL RO · contract 729-186 · 19.12.2025 51.657 RON
ANTISEL RO · contract 729-186 · 19.12.2025 51.657 RON
13 Microtuburi si cell scrapers 5.187 RON Filara BioMed SRL 2 contracte 10.398 RON
Filara BioMed SRL · contract 730-186 · 19.12.2025 5.199 RON
Filara BioMed SRL · contract 730-186 · 19.12.2025 5.199 RON
14 Pipete serologice si tuburi de laborator 18.689 RON MERC INTERNATIONAL IMPEX S.R.L. 2 contracte 41.252 RON
MERC INTERNATIONAL IMPEX S.R.L. · contract 734-186 · 22.12.2025 20.626 RON
MERC INTERNATIONAL IMPEX S.R.L. · contract 734-186 · 22.12.2025 20.626 RON
15 Varfuri pentru pipete reglabile 3.035 RON BIO AQUA GROUP 2 contracte 3.160,70 RON
BIO AQUA GROUP · contract 731-186 · 19.12.2025 1.580,35 RON
BIO AQUA GROUP · contract 731-186 · 19.12.2025 1.580,35 RON
16 Kit pentru experimente de co-cultura 6.520 RON Novaintermed 2 contracte 16.300 RON
Novaintermed · contract 744-186 · 14.01.2026 6.520 RON
Novaintermed · contract 744-186 · 14.01.2026 9.780 RON

Participanți · 18 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FILARA BIOMED SRL CUI 26561708
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIO ZYME SRL CUI RO18954013
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271
Încă 15 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

814.843,35 RON

din 665.320,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.