Atribuită
Anunț de participare
Achizitie Carne de pasare refrigerata si congelata
- Număr anunț
- CN1084847
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2 (CUI 17093691)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.467.131,23 RON
- Valoare atribuită
- 2.968.337,10 RON
- Data publicării
- 22.08.2025 11:55
- Anunț de atribuire
- CAN1159566
- Termen limită
- 29.09.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 549933-2025
- Documentație de atribuire
- DF1253645
Documente
Documentația de atribuire
- 2.1 Formular propunere tehnica CARNE DE PASARE refrigerata si congelata_semnat.docx.p7s
- 2. Formulare furnizare Carne de pasare refrigerata si congelata_semnat.docx.p7s
- 3.1 Propunere Acord Cadru furnizare carne de pasare_semnat.pdf
- 3.2 Propunere Contract subsecvent furnizare carne de pasare_semnat.pdf
- 4. Caiet de sarcini carne de pasare refrigerata si congelata _semnat.pdf
- FisaDate_DF1253645.pdf
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 2.467.131,23 RON Adjudecat: 2.968.337,10 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Achizitie carne de pasare refrigerata | 667.913,81 RON | OLYMEL FLAMINGO FOOD | 204.240 RON ↓69,4% |
| 2 | Achizitie carne de pasare congelata | 1.799.217,42 RON | OLYMEL FLAMINGO FOOD 2 contracte | 2.764.097,10 RON |
| OLYMEL FLAMINGO FOOD · contract 87/414905 · 10.12.2025 | 2.440.569,10 RON | |||
| OLYMEL FLAMINGO FOOD · contract 87/151339 · 28.04.2026 | 323.528 RON | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
COMIGA PROD IMPEX SRL CUI RO 3821620
Valoare atribuită
2.968.337,10 RON
din 2.467.131,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro