Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 78,6% sub estimat

Achizitie Carne de pasare refrigerata si congelata

Număr anunț
CAN1159566
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2 (CUI 17093691)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.467.131,23 RON
Valoare atribuită
527.768 RON 78,6% sub estimat
Data anunțului
08.05.2026 15:20
Anunț de participare
CN1084847

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Estimat: 2.467.131,23 RON Adjudecat: 2.968.337,10 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Achizitie carne de pasare refrigerata 667.913,81 RON OLYMEL FLAMINGO FOOD 204.240 RON ↓69,4%
2 Achizitie carne de pasare congelata 1.799.217,42 RON OLYMEL FLAMINGO FOOD 2 contracte 2.764.097,10 RON
OLYMEL FLAMINGO FOOD · contract 87/414905 · 10.12.2025 2.440.569,10 RON
OLYMEL FLAMINGO FOOD · contract 87/151339 · 28.04.2026 323.528 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

527.768 RON

din 2.467.131,23 RON estimat 78,6%

Adjudecat la 21,4% din estimat · economie 1.939.363,23 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.