Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru servicii de asigurare
- Număr anunț
- CN1085450
- Autoritate contractantă
- PUBLITRANS 2000 S.A. (CUI 13008995)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.670.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.252.044,20 RON
- Data publicării
- 12.09.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1159355
- Termen limită
- 20.10.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 596678-2025
- Documentație de atribuire
- DF1255093
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1255093.pdf
- Sectiunea III - Caiet de sarcini asigurari_septembrie 2025.docx.p7s
- Sectiunea IV - Proiect acord cadru si contract subsecvent_asigurari_2025.doc.p7s
- Sectiunea V - Formulare si modele documente_asigurari_septembrie 2025.doc.p7s
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 3.252.044,20 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de asigurare de răspundere civilă auto (RCA), 3. Servi… | — | Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP | 273.873,33 RON |
| 2 | Servicii de asigurare facultativă tip CASCO | — | OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. 2 contracte | 2.422.128 RON |
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 11062 · 09.12.2025 | 1.696.645 RON | |||
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 1/1163 · 11.02.2026 | 725.483 RON | |||
| 3 | Servicii de asigurare pentru călătorii transportați și bagajele… | — | Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP | 556.042,87 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
3.252.044,20 RON
din 2.670.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro