Atribuită Anunț atribuire

Acord-cadru servicii de asigurare

Număr anunț
CAN1159355
Autoritate contractantă
PUBLITRANS 2000 S.A. (CUI 13008995)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.670.000 RON
Valoare atribuită
3.252.044,20 RON
Data anunțului
17.03.2026 13:03
Anunț de participare
CN1085450

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (3)

Adjudecat: 3.252.044,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de asigurare de răspundere civilă auto (RCA), 3. Servi… Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP 273.873,33 RON
2 Servicii de asigurare facultativă tip CASCO OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. 2 contracte 2.422.128 RON
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 11062 · 09.12.2025 1.696.645 RON
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 1/1163 · 11.02.2026 725.483 RON
3 Servicii de asigurare pentru călătorii transportați și bagajele… Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP 556.042,87 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

3.252.044,20 RON

din 2.670.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.