Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 91,2% sub estimat

Furnizare diverse medicamente

Număr anunț
CN1085544
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
681.000 RON
Valoare atribuită
60.140 RON 91,2% sub estimat
Data publicării
15.09.2025 12:56
Anunț de atribuire
CAN1156048
Termen limită
30.09.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1255294

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 681.000 RON Adjudecat: 60.140 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 DEXAMETHASONUM 4mg/ml 81.000 RON DR.MAX 2 contracte 60.140 RON ↓25,8%
DR.MAX · contract 840 · 27.10.2025 58.200 RON
DR.MAX · contract 274 · 31.03.2026 1.940 RON
2 NATRII CHLORIDUM 9mg/ml- 250ml 227.000 RON Anulat
3 NATRII CHLORIDUM 9mg/ml- 500ml 238.000 RON Anulat
4 NATRII CHLORIDUM 9mg/ml- 100ml 135.000 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DR.MAX S.R.L. CUI 9378655

Valoare atribuită

60.140 RON

din 681.000 RON estimat 91,2%

Adjudecat la 8,8% din estimat · economie 620.860 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.