Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 99,1% sub estimat

Furnizare diverse medicamente

Număr anunț
CAN1156048
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
681.000 RON
Valoare atribuită
5.820 RON 99,1% sub estimat
Data anunțului
24.06.2026 11:04
Anunț de participare
CN1085544

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (4)

Estimat: 681.000 RON Adjudecat: 60.140 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 DEXAMETHASONUM 4mg/ml 81.000 RON DR.MAX 2 contracte 60.140 RON ↓25,8%
DR.MAX · contract 840 · 27.10.2025 58.200 RON
DR.MAX · contract 274 · 31.03.2026 1.940 RON
2 NATRII CHLORIDUM 9mg/ml- 250ml 227.000 RON Anulat
3 NATRII CHLORIDUM 9mg/ml- 500ml 238.000 RON Anulat
4 NATRII CHLORIDUM 9mg/ml- 100ml 135.000 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DR.MAX S.R.L. CUI 9378655

Valoare atribuită

5.820 RON

din 681.000 RON estimat 99,1%

Adjudecat la 0,9% din estimat · economie 675.180 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.