Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,2% sub estimat

Achizitia de benzina si motorina cu bonuri valorice de carburant auto pentru persoanele adulte cu handicap conform Ordinului 160/20.02.2023

Număr anunț
CN1085793
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
826.446,82 RON
Valoare atribuită
709.096,80 RON 14,2% sub estimat
Data publicării
24.09.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1159318
Termen limită
27.10.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
623939-2025
Documentație de atribuire
DF1255904

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

709.096,80 RON

din 826.446,82 RON estimat 14,2%

Adjudecat la 85,8% din estimat · economie 117.350,02 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.