Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 14,2% sub estimat
Achizitia de benzina si motorina cu bonuri valorice de carburant auto pentru persoanele adulte cu handicap conform Ordinului 160/20.02.2023
- Număr anunț
- CAN1159318
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 826.446,82 RON
- Valoare atribuită
- 709.096,80 RON 14,2% sub estimat
- Data anunțului
- 16.12.2025 13:02
- Anunț de participare
- CN1085793
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
709.096,80 RON
din 826.446,82 RON estimat
14,2%
Adjudecat la 85,8% din estimat · economie 117.350,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.