Anulată Anunț de participare

Echipamente PNRR 14030 / 2022. Poz. 25, 45, 77

Număr anunț
CN1087153
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Cod CPV
48190000-6 · Pachete software educationale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
549.631 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
05.11.2025 07:14
Anunț de atribuire
CAN1156971
Termen limită
08.12.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1259183

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 549.631 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Poz. 25. Sistem de producere a vibrațiilor de torsiune libere ș… 126.553 RON Anulat
2 Poz. 45. Robot humanoid 171.986 RON Anulat
3 Poz. 77. Pachet software pentru simularea proceselor 251.092 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.