Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat

Echipamente PNRR 14030 / 2022. Poz. 25, 45, 77

Număr anunț
CAN1156971
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Cod CPV
48190000-6 · Pachete software educationale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
549.631 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data anunțului
05.11.2025 07:17
Anunț de participare
CN1087153

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (3)

Estimat: 549.631 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Poz. 25. Sistem de producere a vibrațiilor de torsiune libere ș… 126.553 RON Anulat
2 Poz. 45. Robot humanoid 171.986 RON Anulat
3 Poz. 77. Pachet software pentru simularea proceselor 251.092 RON Anulat

Valoare atribuită

0 RON

din 549.631 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 549.631 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.