Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,9% sub estimat
Servicii de analiză proteomică de înaltă sensibilitate, prin tehnologii bazate pe dubla recunoaștere a proteinelor de interes de către anticorpi specifici și pe detecția ADN prin secventiere de noua generatie in cadrul proiectului de cercetare PNRR, Contract de finantare nr.760236/28.12.2023, " CF 82/31.07.2023
- Număr anunț
- CN1087647
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
- Cod CPV
- 73111000-3 · Servicii de laborator de cercetare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 226.352 RON
- Valoare atribuită
- 208.464 RON 7,9% sub estimat
- Data publicării
- 21.11.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1165272
- Termen limită
- 22.12.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 773046-2025
- Documentație de atribuire
- DF1260240
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini 344 de probe-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1260240.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Model - Contract de servicii de cercetare.docx.p7s
- Model de propunere tehnica.doc (3).docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CeGaT GmbH CUI DE265504070
Valoare atribuită
208.464 RON
din 226.352 RON estimat
7,9%
Adjudecat la 92,1% din estimat · economie 17.888 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.