Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 7,9% sub estimat
Servicii de analiză proteomică de înaltă sensibilitate, prin tehnologii bazate pe dubla recunoaștere a proteinelor de interes de către anticorpi specifici și pe detecția ADN prin secventiere de noua generatie in cadrul proiectului de cercetare PNRR, Contract de finantare nr.760236/28.12.2023, " CF 82/31.07.2023
- Număr anunț
- CAN1165272
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Cod CPV
- 73111000-3 · Servicii de laborator de cercetare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 226.352 RON
- Valoare atribuită
- 208.464 RON 7,9% sub estimat
- Data anunțului
- 01.04.2026 13:06
- Anunț de participare
- CN1087647
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CeGaT GmbH CUI DE265504070
Valoare atribuită
208.464 RON
din 226.352 RON estimat
7,9%
Adjudecat la 92,1% din estimat · economie 17.888 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.