Atribuită
Anunț de participare
Achiziționare consumabile medicale (6 loturi)
- Număr anunț
- CN1088032
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Furnizor / câștigător
- DEYAN KRAFT MEDICAL SRL (CUI 38341889)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.037.659,16 RON
- Valoare atribuită
- 3.100.642,88 RON
- Data publicării
- 08.12.2025 10:04
- Anunț de atribuire
- CAN1166734
- Termen limită
- 12.01.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 812068-2025
- Documentație de atribuire
- DF1261154
Documente
Documentația de atribuire
- CS lot 1-3.pdf.p7s
- CS lot 4-6.pdf.p7s
- FisaDate_DF1261154.pdf
- SKM_anexa 1-centralizator produse.pdf.p7s
- SKM_anexa 2-centralizator preturi.pdf.p7s
- SKM Formulare si Modele.pdf.p7s
- SKM_proeict ac cadru+contract.pdf.p7s
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 3.037.659,16 RON Adjudecat: 2.999.357,88 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sistem pompă insulină cu senzori de monitorizare continuă a gli… | 344.205 RON | MEDTRONIC ROMANIA 2 contracte | 367.152 RON |
| MEDTRONIC ROMANIA · contract 42707 · 14.05.2026 | 22.947 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA · contract 42469 · 20.04.2026 | 344.205 RON | |||
| 2 | Consumabile compatibile cu pachet inițiere sistem monitorizare … | 1.270.588,80 RON | DEYAN KRAFT MEDICAL 3 contracte | 1.557.605,88 RON |
| DEYAN KRAFT MEDICAL · contract 42708 · 14.05.2026 | 50.294,14 RON | |||
| DEYAN KRAFT MEDICAL · contract 42468 · 20.04.2026 | 1.488.404,16 RON | |||
| DEYAN KRAFT MEDICAL · contract 42481 · 21.04.2026 | 18.907,58 RON | |||
| 3 | Materiale consumabile pentru dispozitivele de livrare insulină … | 217.815,36 RON | — | |
| 4 | Sonde si catetere | 347.550 RON | — | |
| 5 | Consumabile medicale lot 5 | 323.000 RON | — | |
| 6 | Consumabile medicale lot 6 | 534.500 RON | ALPHA MEDICAL 2 contracte | 1.074.600 RON |
| ALPHA MEDICAL · contract 42561 · 29.04.2026 | 1.021.600 RON | |||
| ALPHA MEDICAL · contract 42722 · 15.05.2026 | 53.000 RON | |||
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEYAN KRAFT MEDICAL SRL CUI RO38341889
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALPHA MEDICAL SRL CUI RO 13878004
Valoare atribuită
3.100.642,88 RON
din 3.037.659,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro