Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 88,6% sub estimat

Achiziționare consumabile medicale (6 loturi)

Număr anunț
CAN1166734
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.037.659,16 RON
Valoare atribuită
347.159,68 RON 88,6% sub estimat
Data anunțului
24.06.2026 11:04
Anunț de participare
CN1088032

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (6)

Estimat: 3.037.659,16 RON Adjudecat: 2.999.357,88 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Sistem pompă insulină cu senzori de monitorizare continuă a gli… 344.205 RON MEDTRONIC ROMANIA 2 contracte 367.152 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 42707 · 14.05.2026 22.947 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 42469 · 20.04.2026 344.205 RON
2 Consumabile compatibile cu pachet inițiere sistem monitorizare … 1.270.588,80 RON DEYAN KRAFT MEDICAL 3 contracte 1.557.605,88 RON
DEYAN KRAFT MEDICAL · contract 42708 · 14.05.2026 50.294,14 RON
DEYAN KRAFT MEDICAL · contract 42468 · 20.04.2026 1.488.404,16 RON
DEYAN KRAFT MEDICAL · contract 42481 · 21.04.2026 18.907,58 RON
3 Materiale consumabile pentru dispozitivele de livrare insulină … 217.815,36 RON
4 Sonde si catetere 347.550 RON
5 Consumabile medicale lot 5 323.000 RON
6 Consumabile medicale lot 6 534.500 RON ALPHA MEDICAL 2 contracte 1.074.600 RON
ALPHA MEDICAL · contract 42561 · 29.04.2026 1.021.600 RON
ALPHA MEDICAL · contract 42722 · 15.05.2026 53.000 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALPHA MEDICAL SRL CUI RO 13878004
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

347.159,68 RON

din 3.037.659,16 RON estimat 88,6%

Adjudecat la 11,4% din estimat · economie 2.690.499,48 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.