Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat

Spital mobil de izolare și tratament-dislocabil

Număr anunț
CN1088178
Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
Inspectoratul General pentru Situatii de Urgenta (CUI RO4203997)
Furnizor / câștigător
PHIHUB S.R.L. (CUI 37938510)
CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
44211300-5 · Spitale de campanie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
73.718.319 RON
Valoare atribuită
72.980.000 RON 1,0% sub estimat
Data publicării
11.12.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1172909
Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
06.02.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
822363-2025
Documentație de atribuire
DF1261330

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
PHIHUB S.R.L. CUI 37938510
Subcontractanți 8
CON-A MEP S.R.L. CUI RO15826940
DACORUM GRUP SRL CUI RO 11609301
HORECA EQUIPMENT SRL CUI RO33338785
LIMAS GROUP SRL CUI RO 11013782
MARCTEL - S.I.T. SRL CUI RO 10453050
LANCO SRL CUI RO17541400
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
DYOMEDICA CND SRL CUI ro 22112765
Subcontractanți 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MINIMED SOLUTIONS SRL CUI RO 23144897
Subcontractanți 12
ALPHA MEDICAL SRL CUI RO 13878004
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271
HELLIMED SRL CUI RO 4885207
MEDIST S.R.L. CUI RO 6705884
SAPACO 2000 SA CUI RO 12358950
X LAB SOLUTIONS SRL CUI RO 14600285
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

72.980.000 RON

din 73.718.319 RON estimat 1,0%

Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 738.319 RON

Deschise acum pe acest cod

Nicio licitație deschisă acum pe 44211300-5. Apar constant — primești email în ziua în care apare una.

Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Salvează în proiecte

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.