Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Spital mobil de izolare și tratament-dislocabil
- Număr anunț
- CN1088178
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- Inspectoratul General pentru Situatii de Urgenta (CUI RO4203997)
- Furnizor / câștigător
- PHIHUB S.R.L. (CUI 37938510)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 44211300-5 · Spitale de campanie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 73.718.319 RON
- Valoare atribuită
- 72.980.000 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 11.12.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1172909
- Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
- 06.02.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 822363-2025
- Documentație de atribuire
- DF1261330
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa nr 1_semnat.pdf
- Anexa nr 2_semnat.pdf
- Anexa nr 3_semnat.pdf
- Anexa nr 4_semnat.pdf
- Caiet de sarcini_semnat.pdf
- DA_semnat.pdf
- FisaDate_DF1261330.pdf
- Formulare si modele de documente-ok_semnat.docx.p7s
- Matrice propunere tehn_semnat.rar.p7s
- Proiect contract_semnat.pdf
- Riscuri_semnat.pdf
- Specificatie IT_semnat.pdf
- Specificatie tehnica_semnat.pdf
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CON-A OPERATIONS S.R.L. CUI RO15036274
Asociați 1
PHIHUB S.R.L. CUI 37938510
Subcontractanți 8
CON-A MEP S.R.L. CUI RO15826940
DACORUM GRUP SRL CUI RO 11609301
HORECA EQUIPMENT SRL CUI RO33338785
LIMAS GROUP SRL CUI RO 11013782
MARCTEL - S.I.T. SRL CUI RO 10453050
PRIMERA MED TECHNOLOGY SRL CUI 18858660
LANCO SRL CUI RO17541400
VECTRA EUROLIFT SERVICE SRL CUI RO 6597308
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
AMPERIO ENERGY S.R.L. CUI 36956870
Asociați 1
DYOMEDICA CND SRL CUI ro 22112765
Subcontractanți 1
MICROCIP ELECTRONICS SRL CUI RO 20416598
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MINIMED SOLUTIONS SRL CUI RO 23144897
Subcontractanți 12
ALPHA MEDICAL SRL CUI RO 13878004
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271
GLOBAL MEDICAL SOLUTIONS S.R.L. CUI RO 27093109
HELLIMED SRL CUI RO 4885207
KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL CUI RO37190850
MEDIST S.R.L. CUI RO 6705884
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
OPEN MIND LABORATORY S.R.L. CUI RO 31056397
REPO TRAILERS TRADING SRL CUI RO34124356
SAPACO 2000 SA CUI RO 12358950
TEHNOPLUS MEDICAL SERVICE SRL CUI RO 38022073
X LAB SOLUTIONS SRL CUI RO 14600285
Valoare atribuită
72.980.000 RON
din 73.718.319 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 738.319 RON
Deschise acum pe acest cod
Nicio licitație deschisă acum pe 44211300-5. Apar constant — primești email în ziua în care apare una.
Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.