Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,8% sub estimat
Acord-cadru de servicii de prezentare, prelucrare şi expediere acte de procedură şi trimiteri de corespondenţă internă şi internaţională pentru Tribunalul Iaşi şi instanţele arondate
- Număr anunț
- CN1091000
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL IASI (CUI 4981212)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 64112000-4 · Servicii postale de distribuire a corespondentei (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.662.986,10 RON
- Valoare atribuită
- 6.008.848,55 RON 9,8% sub estimat
- Data publicării
- 24.03.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1170299
- Termen limită
- 28.04.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 201474-2026
- Documentație de atribuire
- DF1267563
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. CUI RO 427410
Valoare atribuită
6.008.848,55 RON
din 6.662.986,10 RON estimat
9,8%
Adjudecat la 90,2% din estimat · economie 654.137,55 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.