Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,4% sub estimat

BULDOEXCAVATOARE IN LEASING FINANCIAR, NEAMT

Număr anunț
CN1092346
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Cod CPV
43200000-5 · Utilaje pentru terasamente, utilaje de excavare si piese ale acestora (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.154.530 RON
Valoare atribuită
3.555.633,69 RON 14,4% sub estimat
Data publicării
08.05.2026 15:18
Anunț de atribuire
CAN1171775
Termen limită
15.06.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
315852-2026
Documentație de atribuire
DF1270509

Documente

Documentația de atribuire

Clarificări & decizii (1)

  • 04.06.2026 10:09
    Raspuns consolidat la solicitarile de clarificare
    RAPUNS CONSOLIDAT - ATASAT
    RAPUNS CONSOLIDAT

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
BCR LEASING IFN SA CUI RO13795308

Valoare atribuită

3.555.633,69 RON

din 4.154.530 RON estimat 14,4%

Adjudecat la 85,6% din estimat · economie 598.896,31 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.