Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 14,4% sub estimat
BULDOEXCAVATOARE IN LEASING FINANCIAR, NEAMT
- Număr anunț
- CAN1171775
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Cod CPV
- 43200000-5 · Utilaje pentru terasamente, utilaje de excavare si piese ale acestora (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.154.530 EUR
- Valoare atribuită
- 3.555.633,69 EUR 14,4% sub estimat
- Data anunțului
- 22.07.2026 13:01
- Anunț de participare
- CN1092346
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
04.06.2026 10:09
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
BERGERAT MONNOYEUR SRL CUI 11359868
Asociați 1
BCR LEASING IFN SA CUI RO13795308
Valoare atribuită
3.555.633,69 EUR
din 4.154.530 EUR estimat
14,4%
Adjudecat la 85,6% din estimat · economie 598.896,31 EUR
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.