Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,3% sub estimat
Aparatura si echipamente medicale 4 pentru dotare ambulatoriu Spital Municipal Salonta
- Număr anunț
- CN1092560
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.110.400 RON
- Valoare atribuită
- 1.084.770 RON 2,3% sub estimat
- Data publicării
- 18.05.2026 08:35
- Anunț de atribuire
- CAN1173293
- Termen limită
- 24.06.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 339663-2026
- Documentație de atribuire
- DF1271059
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA nr. 1 Caiet de sarcini Aparat radiologie.pdf.p7s
- ANEXA nr. 2 Caiet de sarcini -Sistem superinductiv.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI Aparatura si echipamente medicale -4 Ambulatoriu.pdf.p7s
- Formulare.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1271059.pdf
- Model Contract aparatura si echipamente 4 ambulator.rtf.p7s
DUAE
Clarificări & decizii (1)
-
11.06.2026 14:05Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform document atasatRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
1.084.770 RON
din 1.110.400 RON estimat
2,3%
Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 25.630 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.