Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 2,3% sub estimat
Aparatura si echipamente medicale 4 pentru dotare ambulatoriu Spital Municipal Salonta
- Număr anunț
- CAN1173293
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.110.400 RON
- Valoare atribuită
- 1.084.770 RON 2,3% sub estimat
- Data anunțului
- 25.08.2026 13:03
- Anunț de participare
- CN1092560
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
11.06.2026 14:05Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform document atasatRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare
Loturi (2)
Estimat: 1.110.400 RON Adjudecat: 1.084.770 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Aparat de radiologie | 862.500 RON | SIEMENS HEALTHCARE SRL | 836.870 RON ↓3,0% |
| 2 | Echipamente de terapie magnetica de inalta intensitate (sistem … | 247.900 RON | BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA | 247.900 RON |
Valoare atribuită
1.084.770 RON
din 1.110.400 RON estimat
2,3%
Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 25.630 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.