Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 49,6% sub estimat
FURNIZAREA ECHIPAMENTELOR NECESARE SPITALULUI CLINIC DE OBSTETRICĂ-GINECOLOGIE “PROF. DR. PANAIT SÎRBU”
- Număr anunț
- CN1092596
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI (CUI 25502860)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.168.595,04 RON
- Valoare atribuită
- 2.603.560 RON 49,6% sub estimat
- Data publicării
- 18.05.2026 08:35
- Anunț de atribuire
- CAN1173321
- Termen limită
- 18.06.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 335594-2026
- Documentație de atribuire
- DF1271084
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Model Formulare.doc.p7s
- 3. Anexa 1 - SPECIFICATII TEHNICE.pdf.p7s
- 3. Model Contract.docx.p7s
- 4. Anexa 2 Factori evaluare.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1271084.pdf
DUAE
Clarificări & decizii (2)
-
04.06.2026 14:39
-
04.06.2026 12:20Clarificare din oficiuClarificare din oficiu modificare Anexa nr. 1 - specificatii tehnice Lotul 2
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Subcontractanți 1
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. CUI RO9000578
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Valoare atribuită
2.603.560 RON
din 5.168.595,04 RON estimat
49,6%
Adjudecat la 50,4% din estimat · economie 2.565.035,04 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.