Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 85,4% sub estimat
„Uleiuri - diverse tipuri" - impartita in 2 loturi
- Număr anunț
- CN1092683
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Cod CPV
- 09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.466.066,40 RON
- Valoare atribuită
- 651.348 RON 85,4% sub estimat
- Data publicării
- 19.05.2026 09:00
- Anunț de atribuire
- CAN1173187
- Termen limită
- 23.06.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 342503-2026
- Documentație de atribuire
- DF1271261
Documente
Documentația de atribuire
- Ac si GDPR_semnat.pdf.p7s
- CS_904_2026_semnat.pdf.p7s
- CS_905_2026_semnat.pdf.p7s
- C si Grafic_semnat.pdf.p7s
- Formular 5 - formular propunere tehnica - SNTFC 26_semnat.docx.p7s
- Formulare si Anexe - SNTFC 26_semnat.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1271261.pdf
DUAE
Clarificări & decizii (1)
-
11.06.2026 08:59Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns solicitare clarificari
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
651.348 RON
din 4.466.066,40 RON estimat
85,4%
Adjudecat la 14,6% din estimat · economie 3.814.718,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.