Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 85,4% sub estimat
„Uleiuri - diverse tipuri" - impartita in 2 loturi
- Număr anunț
- CAN1173187
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Cod CPV
- 09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.466.066,40 RON
- Valoare atribuită
- 651.348 RON 85,4% sub estimat
- Data anunțului
- 21.08.2026 13:05
- Anunț de participare
- CN1092683
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
11.06.2026 08:59Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns solicitare clarificari
Valoare atribuită
651.348 RON
din 4.466.066,40 RON estimat
85,4%
Adjudecat la 14,6% din estimat · economie 3.814.718,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.