În desfășurare
Anunț de participare
Achizitionarea unui unui numar de 9000 kituri scaune profesionale tapițate cu piele ecologică pentru dotarea Sălii Polivalente din Cluj-Napoca
- Număr anunț
- CN1095115
- Autoritate contractantă
- SALA POLIVALENTA SA (CUI 33602967)
- Cod CPV
- 39110000-6 · Scaune, produse conexe si piese ale acestora (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.958.677,68 RON
- Data publicării
- 12.07.2024 08:46
- Termen limită
- 10.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220279
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini achizitie kit scaune Sala Polivalenta SA.pdf.p7s
- F01- F 19 Formulare furnizare si montare kit scaune.odt
- F20 Formular-propunere-tehnica pentru kituri scaune tapitate din piele ecologica.odt
- FisaDate_DF1220279.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277146.pdf
- MODEL CONTRACT.pdf.p7s
- Sectiunea III CAIET DE SARCINI NR.24334.pdf.p7s
- Sectiunea IV PROIECT DE CONTRACT.pdf.p7s
- SECTIUNEA V - FORMULARE SI MODELE DE DOCUMENTE.doc.p7s
Clarificări & decizii (1)
-
01.09.2026 14:37Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns Solicitare Clarificari
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (10.09.2026 15:00).
Valoare estimată
4.958.677,68 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.