Atribuită Anunț de participare

Execuție lucrări pentru obiectivul de investitii - ,,REABILITARE SEDIU PRIMĂRIE COMUNA SCOBINȚI, JUDEȚUL IAȘI ” în cadrul finanțării din fondurile Planului național de redresare și reziliență în cadrul apelului de proiecte PNRR/2022/C10 componenta 10 — Fondul local conform contractului de finanțare nr. 10114 din 26.01.2023, proiect C10-I3-2566, componenta I.3. Reabilitare moderată clădiri public

Număr anunț
SCN1156898
Autoritate contractantă
COMUNA SCOBINTI (CUI 4541270)
Furnizor / câștigător
ENADU GENERAL BETON SRL (CUI 27403838)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
915.847,98 RON
Valoare atribuită
987.536,91 RON
Data publicării
09.12.2024 10:34
Anunț de atribuire
SCNA1117459
Termen limită
31.12.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1233301

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 2

Valoare atribuită

987.536,91 RON

din 915.847,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.