Atribuită
Anunț atribuire
Execuție lucrări pentru obiectivul de investitii - ,,REABILITARE SEDIU PRIMĂRIE COMUNA SCOBINȚI, JUDEȚUL IAȘI ” în cadrul finanțării din fondurile Planului național de redresare și reziliență în cadrul apelului de proiecte PNRR/2022/C10 componenta 10 — Fondul local conform contractului de finanțare nr. 10114 din 26.01.2023, proiect C10-I3-2566, componenta I.3. Reabilitare moderată clădiri public
- Număr anunț
- SCNA1117459
- Autoritate contractantă
- COMUNA SCOBINTI (CUI 4541270)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 915.847,98 RON
- Valoare atribuită
- 987.536,91 RON
- Data anunțului
- 04.05.2026 16:31
- Anunț de participare
- SCN1156898
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENADU GENERAL BETON SRL CUI RO 27403838
Valoare atribuită
987.536,91 RON
din 915.847,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro