Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 39,6% sub estimat
Furnizare produse de curatenie
- Număr anunț
- SCN1158342
- Autoritate contractantă
- Centrul de Asistenta Medico-Sociala Bacesti (CUI 16385442)
- Furnizor / câștigător
- TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 733.470 RON
- Valoare atribuită
- 443.221,98 RON 39,6% sub estimat
- Data publicării
- 30.01.2025 09:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1118551
- Termen limită
- 17.02.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1236230
Documente
Documentația de atribuire
- ACORD CADRU_PRODUSE DE CURATENIE.doc.p7s
- Caiet sarcini_Produse curatenie.pdf.p7s
- Centralizator preturi.doc.p7s
- CONTRACT SUBSECVENT_ PRODUSE DE CURATENIE.doc.p7s
- FisaDate_DF1236230.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Propunere tehnica.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 394.340 RON Adjudecat: 443.221,98 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Scutece de incontinenta si aleze igienice | 252.640 RON | TZMO ROMANIA SRL 3 contracte | 265.159,98 RON |
| TZMO ROMANIA SRL · contract 1521 · 13.03.2025 | 151.520 RON | |||
| TZMO ROMANIA SRL · contract 1522 · 13.03.2025 | 56.819,99 RON | |||
| TZMO ROMANIA SRL · contract 8720 · 19.12.2025 | 56.819,99 RON | |||
| 2 | Detergenti lichizi cu dozare automata si produse pentru rufe | 141.700 RON | CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION S.R.L. 3 contracte | 178.062 RON |
| CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION S.R.L. · contract 1516 · 13.03.2025 | 38.156 RON | |||
| CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION S.R.L. · contract 1515 · 13.03.2025 | 101.750 RON | |||
| CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION S.R.L. · contract 7760 · 18.11.2025 | 38.156 RON | |||
Participanți · 12 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL CUI RO 32521457
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
EUROTOTAL COMP SRL CUI RO 5324539
Valoare atribuită
443.221,98 RON
din 733.470 RON estimat
39,6%
Adjudecat la 60,4% din estimat · economie 290.248,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.