Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 65,5% sub estimat

Furnizare produse de curatenie

Număr anunț
SCNA1118551
Autoritate contractantă
Centrul de Asistenta Medico-Sociala Bacesti (CUI 16385442)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
733.470 RON
Valoare atribuită
253.269,98 RON 65,5% sub estimat
Data anunțului
22.12.2025 09:53
Anunț de participare
SCN1158342

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Estimat: 394.340 RON Adjudecat: 443.221,98 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Scutece de incontinenta si aleze igienice 252.640 RON TZMO ROMANIA SRL 3 contracte 265.159,98 RON
TZMO ROMANIA SRL · contract 1521 · 13.03.2025 151.520 RON
TZMO ROMANIA SRL · contract 1522 · 13.03.2025 56.819,99 RON
TZMO ROMANIA SRL · contract 8720 · 19.12.2025 56.819,99 RON
2 Detergenti lichizi cu dozare automata si produse pentru rufe 141.700 RON CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION S.R.L. 3 contracte 178.062 RON
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION S.R.L. · contract 1516 · 13.03.2025 38.156 RON
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION S.R.L. · contract 1515 · 13.03.2025 101.750 RON
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION S.R.L. · contract 7760 · 18.11.2025 38.156 RON

Participanți · 12 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
EUROTOTAL COMP SRL CUI RO 5324539
Încă 9 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

253.269,98 RON

din 733.470 RON estimat 65,5%

Adjudecat la 34,5% din estimat · economie 480.200,02 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.