Atribuită
Anunț de participare
Elemente vitrate pentru autobuze Granton
- Număr anunț
- SCN1161884
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- TRANS SERVICE COMPANY S.R.L. (CUI 13746607)
- Cod CPV
- 14820000-5 · Sticla (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 332.605 RON
- Valoare atribuită
- 376.780 RON
- Data publicării
- 25.04.2025 09:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1121663
- Termen limită
- 09.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1243433
Documente
Documentația de atribuire
- 4.1 Formular 3 bis-semnat.xls.p7s
- 4. Modele Formulare-semnat.doc.p7s
- Documentatie-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1243433.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRANS SERVICE COMPANY S.R.L. CUI 13746607
Valoare atribuită
376.780 RON
din 332.605 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro