Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 86,7% sub estimat

Elemente vitrate pentru autobuze Granton

Număr anunț
SCNA1121663
Autoritate contractantă
/ J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
Cod CPV
14820000-5 · Sticla (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
332.605 RON
Valoare atribuită
44.210 RON 86,7% sub estimat
Data anunțului
12.05.2026 15:39
Anunț de participare
SCN1161884

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

44.210 RON

din 332.605 RON estimat 86,7%

Adjudecat la 13,3% din estimat · economie 288.395 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.