Atribuită Anunț de participare

Paine si chifle

Număr anunț
SCN1162569
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
PATISERIACUMAIA S.R.L. (CUI 41192850)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
544.500 RON
Valoare atribuită
1.089.090 RON
Data publicării
14.05.2025 08:51
Anunț de atribuire
SCNA1122632
Termen limită
22.05.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1244846

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 1.089.090 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Paine alba, feliata, fara sare PATISERIACUMAIA 5 contracte 1.087.290 RON
PATISERIACUMAIA · contract A7556 · 01.07.2025 135.900 RON
PATISERIACUMAIA · contract A7527 · 01.07.2025 544.500 RON
PATISERIACUMAIA · contract A12623 · 01.10.2025 135.960 RON
PATISERIACUMAIA · contract A21 · 01.01.2026 135.930 RON
PATISERIACUMAIA · contract A3576 · 01.04.2026 135.000 RON
2 Chifla fara sare,100 g PATISERIACUMAIA 1.800 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.089.090 RON

din 544.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.