Atribuită Anunț atribuire

Paine si chifle

Număr anunț
SCNA1122632
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
544.500 RON
Valoare atribuită
544.590 RON
Data anunțului
21.04.2026 12:18
Anunț de participare
SCN1162569

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 1.089.090 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Paine alba, feliata, fara sare PATISERIACUMAIA 5 contracte 1.087.290 RON
PATISERIACUMAIA · contract A7556 · 01.07.2025 135.900 RON
PATISERIACUMAIA · contract A7527 · 01.07.2025 544.500 RON
PATISERIACUMAIA · contract A12623 · 01.10.2025 135.960 RON
PATISERIACUMAIA · contract A21 · 01.01.2026 135.930 RON
PATISERIACUMAIA · contract A3576 · 01.04.2026 135.000 RON
2 Chifla fara sare,100 g PATISERIACUMAIA 1.800 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

544.590 RON

din 544.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.