Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,5% sub estimat
Achizitia de echipamente– 6 Loturi in cadrul Spitalului General CF Sibiu
- Număr anunț
- SCN1162931
- Autoritate contractantă
- Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
- Furnizor / câștigător
- ARCA PERFORMANCE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40658588)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151.260,50 RON
- Valoare atribuită
- 147.455,29 RON 2,5% sub estimat
- Data publicării
- 21.05.2025 10:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1123343
- Termen limită
- 02.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1245473
Documente
Documentația de atribuire
- 2. V1_Caiet_de_Sarcini_semnat olograf.pdf.p7s
- 3. V1 Instructiuni_catre_ofertanti_semnate olograf.pdf.p7s
- 4. V1_Formular propunere tehnica_BUGETUL_DE_STAT_CF_SIBIU.docx.p7s
- 5_1 Anexa_formular_Propunere_financiara_BUGETUL_DE_STAT_CF_SIBIU.xlsx.p7s
- 5. Model_formulare_BUGETUL_DE_STAT_CF_SIBIU.docx.p7s
- 6. Model_Contract_BUGETUL_DE_STAT_CF_SIBIU.doc.p7s
- Anexe factori BS_CF Sibiu - rev2.rar.p7s
- FisaDate_DF1245473.pdf
- Fise tehnice BS_CF Sibiu - rev2.rar.p7s
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 151.260,50 RON Adjudecat: 147.455,29 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pensa chirurgie | 13.865,55 RON | ELMED MEDICAL | 13.800 RON ↓0,5% |
| 2 | Trusa instrumentar | 6.470,58 RON | LIAMED | 6.470 RON |
| 3 | Lavoar cu două posturi | 18.487,39 RON | Medical Corp S.R.L. | 18.300 RON ↓1,0% |
| 4 | Kit upgrade ecograf existent | 88.235,29 RON | ARCA PERFORMANCE SOLUTIONS | 88.235,29 RON |
| 5 | Dispozitiv stimulare și monitorizare neuromusculară | 9.663,87 RON | DRAEGER ROMANIA | 9.500 RON ↓1,7% |
| 6 | Audiometru | 14.537,82 RON | LIAMED | 11.150 RON ↓23,3% |
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELMED MEDICAL SRL CUI RO 11017750
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARCA PERFORMANCE SOLUTIONS S.R.L. CUI RO40658588
Valoare atribuită
147.455,29 RON
din 151.260,50 RON estimat
2,5%
Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 3.805,21 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.