Anulată
Anunț de participare
SERVICIUL DE PROIECTARE PENTRU OBIECTIVUL DE INVESTITII ,, DEZVOLTARE LOCALA IN COMUNITATI MARGINALIZATE , COMPONENTA 1-COLONIE NUCI"
- Număr anunț
- CN1002091
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- MUNICIPIUL RAMNICU VALCEA (CUI 2540813)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 93.508,40 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 02.07.2018 16:28
- Anunț de atribuire
- CAN1006731
- Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
- 14.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013900
Documente
Documentația de atribuire
- CONTRACT COLONIE NUCI-VIZAT DL CAZAN.pdf.p7s
- FisaDate_DF1013900.pdf
- Modele de formulare.doc.p7s
- TEMA DE PROIECTARE COLONIE NUCI.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
ARIAConcept Architecture CUI 32478993
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ARIAConcept Architecture CUI 32478993
Subcontractanți 6
ACE TECH CONSULTING SRL CUI 32196917
BEFAC SRL CUI RO 1471898
EPIC STRUCTURAL DESIGN STUDIO SRL-D CUI 36909940
HAS G. IOAN - EXPERT TEHNIC CUI 22063166
MAGIC INSTAL S.R.L. CUI RO 13744681
GEOMETRIA LINE SRL CUI RO 27082630
Valoare estimată
93.508,40 RON
Deschise acum pe acest cod
32 licitații deschise pe 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru c…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.