Atribuită Anunț de participare

Servicii de reparare si intretinere echipamente medicale 2

Număr anunț
SCN1174076
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
175.350 RON
Valoare atribuită
215.120 RON
Data publicării
03.04.2026 14:23
Anunț de atribuire
SCNA1133181
Termen limită
20.04.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1268534

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (5)

Adjudecat: 75.600 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
2 Servicii de reparare si intreţinere pentru 2 defibrilatoare din… HELLIMED 2 contracte 4.800 RON
HELLIMED · contract AP722 · 14.05.2026 3.600 RON
HELLIMED · contract AP 727/ 0669 · 14.05.2026 1.200 RON
3 Servicii de reparare si intreţinere pentru 21 echipamente BTL; BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA 2 contracte 58.800 RON
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA · contract AP721 · 14.05.2026 44.100 RON
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA · contract AP 725/ 0668 · 14.05.2026 14.700 RON
4 Servicii de reparare si intreţinere pentru 2 echipamente Prisma… THREE PHARM 2 contracte 5.600 RON
THREE PHARM · contract AP 729/ 0672 · 14.05.2026 1.400 RON
THREE PHARM · contract AP724 · 14.05.2026 4.200 RON
5 Servicii de reparare si intreţinere pentru 1 echipament Laser e… Anulat
6 Servicii de reparare si intreţinere pentru 2 echipamente Videol… KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA 2 contracte 6.400 RON
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA · contract AP723 · 14.05.2026 4.800 RON
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA · contract AP 728/ 0670 · 14.05.2026 1.600 RON

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HELLIMED SRL CUI RO 4885207
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

215.120 RON

din 175.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.