Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 69,3% sub estimat
Servicii de reparare si intretinere echipamente medicale 2
- Număr anunț
- SCNA1133181
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Cod CPV
- 50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 175.350 RON
- Valoare atribuită
- 53.780 RON 69,3% sub estimat
- Data anunțului
- 24.06.2026 11:02
- Anunț de participare
- SCN1174076
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (5)
Adjudecat: 75.600 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 2 | Servicii de reparare si intreţinere pentru 2 defibrilatoare din… | — | HELLIMED 2 contracte | 4.800 RON |
| HELLIMED · contract AP722 · 14.05.2026 | 3.600 RON | |||
| HELLIMED · contract AP 727/ 0669 · 14.05.2026 | 1.200 RON | |||
| 3 | Servicii de reparare si intreţinere pentru 21 echipamente BTL; | — | BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA 2 contracte | 58.800 RON |
| BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA · contract AP721 · 14.05.2026 | 44.100 RON | |||
| BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA · contract AP 725/ 0668 · 14.05.2026 | 14.700 RON | |||
| 4 | Servicii de reparare si intreţinere pentru 2 echipamente Prisma… | — | THREE PHARM 2 contracte | 5.600 RON |
| THREE PHARM · contract AP 729/ 0672 · 14.05.2026 | 1.400 RON | |||
| THREE PHARM · contract AP724 · 14.05.2026 | 4.200 RON | |||
| 5 | Servicii de reparare si intreţinere pentru 1 echipament Laser e… | — | Anulat | — |
| 6 | Servicii de reparare si intreţinere pentru 2 echipamente Videol… | — | KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA 2 contracte | 6.400 RON |
| KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA · contract AP723 · 14.05.2026 | 4.800 RON | |||
| KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA · contract AP 728/ 0670 · 14.05.2026 | 1.600 RON | |||
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HELLIMED SRL CUI RO 4885207
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Valoare atribuită
53.780 RON
din 175.350 RON estimat
69,3%
Adjudecat la 30,7% din estimat · economie 121.570 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.