Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,3% sub estimat
Furnizare de echipamente si dotari pentru proiectul „RESTAURARE IMOBIL SINAGOGA”
- Număr anunț
- SCN1174669
- Autoritate contractantă
- Orasul Seini (CUI 3627765)
- Furnizor / câștigător
- GO SERV SRL (CUI 6919950)
- Cod CPV
- 39150000-8 · Diverse tipuri de mobilier si de echipament (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 476.019 RON
- Valoare atribuită
- 431.618 RON 9,3% sub estimat
- Data publicării
- 24.04.2026 18:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1134532
- Termen limită
- 12.05.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1269845
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 476.019 RON Adjudecat: 431.618 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 2 | Mobilier | 227.174 RON | ARDUDANA SA | 183.350 RON ↓19,3% |
| 4 | Echipamente audio | 248.845 RON | S.C. GO SERV S.R.L. | 248.268 RON ↓0,2% |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
431.618 RON
din 476.019 RON estimat
9,3%
Adjudecat la 90,7% din estimat · economie 44.401 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.