Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,4% sub estimat

Creșterea Eficienței Energetice și Gestionarea Inteligentă a energiei în cadrul Liceului Teoretic ”Avram Iancu ” Brad - Sala de Sport și săli de clasă – cod SMIS 339538

Număr anunț
SCN1175309
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRAD (PRIMARIA MUNICIPIULUI BRAD) (CUI 4374962)
Cod CPV
45262690-4 · Renovare a cladirilor degradate (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.712.915,04 RON
Valoare atribuită
2.646.685,03 RON 2,4% sub estimat
Data publicării
15.05.2026 08:25
Anunț de atribuire
SCNA1136205
Termen limită
11.06.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1271162

Documente

Documentația de atribuire

Clarificări & decizii (1)

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Valoare atribuită

2.646.685,03 RON

din 2.712.915,04 RON estimat 2,4%

Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 66.230,01 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.