Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 2,4% sub estimat
Creșterea Eficienței Energetice și Gestionarea Inteligentă a energiei în cadrul Liceului Teoretic ”Avram Iancu ” Brad - Sala de Sport și săli de clasă – cod SMIS 339538
- Număr anunț
- SCNA1136205
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRAD (PRIMARIA MUNICIPIULUI BRAD) (CUI 4374962)
- Cod CPV
- 45262690-4 · Renovare a cladirilor degradate (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.712.915,04 RON
- Valoare atribuită
- 2.646.685,03 RON 2,4% sub estimat
- Data anunțului
- 20.08.2026 16:44
- Anunț de participare
- SCN1175309
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
03.06.2026 09:56Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat
Valoare atribuită
2.646.685,03 RON
din 2.712.915,04 RON estimat
2,4%
Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 66.230,01 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.