Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 57,3% sub estimat

Acord-cadru furnizare materiale sanitare

Număr anunț
CN1003906
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.919.872 RON
Valoare atribuită
1.674.820,80 RON 57,3% sub estimat
Data publicării
08.09.2018 02:08
Anunț de atribuire
CAN1016546
Termen limită
22.10.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 173-392142
Documentație de atribuire
DF1022459

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 32 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant
THREE PHARM SRL CUI RO 26361386
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
ROVAL MED SRL CUI RO 14277070
Încă 29 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.674.820,80 RON

din 3.919.872 RON estimat 57,3%

Adjudecat la 42,7% din estimat · economie 2.245.051,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.