Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 57,3% sub estimat
Acord-cadru furnizare materiale sanitare
- Număr anunț
- CAN1016546
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.919.872 RON
- Valoare atribuită
- 1.674.820,80 RON 57,3% sub estimat
- Data anunțului
- 14.07.2022 17:01
- Anunț de participare
- CN1003906
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (12)
Estimat: 3.703.872 RON Adjudecat: 1.674.820,80 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Produse ligature | 1.280.592 RON | ALPHA MEDICAL 7 contracte | 700.230 RON ↓45,3% |
| ALPHA MEDICAL · contract 4925 · 28.05.2019 | 105.130 RON | |||
| ALPHA MEDICAL · contract 882 · 20.01.2020 | 42.200 RON | |||
| ALPHA MEDICAL · contract 3867 · 12.04.2022 | 194.244 RON | |||
| ALPHA MEDICAL · contract 6739 · 23.06.2020 | 121.012 RON | |||
| ALPHA MEDICAL · contract 4853 · 27.05.2019 | — | |||
| ALPHA MEDICAL · contract 5175 · 25.06.2021 | 201.896 RON | |||
| ALPHA MEDICAL · contract 1619 · 10.02.2022 | 35.748 RON | |||
| 2 | Set Stent ureteral dublu J | 222.480 RON | SC JUSTIR DESIGN SRL 4 contracte | 77.004 RON ↓65,4% |
| SC JUSTIR DESIGN SRL · contract 6741 · 23.06.2020 | 25.668 RON | |||
| SC JUSTIR DESIGN SRL · contract 4849 · 27.05.2019 | — | |||
| SC JUSTIR DESIGN SRL · contract 4921 · 28.05.2019 | 38.502 RON | |||
| SC JUSTIR DESIGN SRL · contract 3269 · 02.03.2020 | 12.834 RON | |||
| 3 | Cateter cu camera implantabila tip small silicon 6,5 F Celsite | 460.800 RON | MEDICAL GRUP 5 contracte | 199.000 RON ↓56,8% |
| MEDICAL GRUP · contract 3877 · 13.04.2022 | 53.730 RON | |||
| MEDICAL GRUP · contract 4847 · 27.05.2019 | — | |||
| MEDICAL GRUP · contract 883 · 20.01.2020 | 23.880 RON | |||
| MEDICAL GRUP · contract 3574 · 10.03.2020 | 87.560 RON | |||
| MEDICAL GRUP · contract 4919 · 28.05.2019 | 33.830 RON | |||
| 4 | Pensa harmonic ace curved 5mm diametru, 36 lungime | 633.600 RON | Sof Medica 5 contracte | 296.000 RON ↓53,3% |
| Sof Medica · contract 6742 · 23.06.2020 | 96.000 RON | |||
| Sof Medica · contract 4846 · 27.05.2019 | — | |||
| Sof Medica · contract 4918 · 28.05.2019 | 84.000 RON | |||
| Sof Medica · contract 884 · 20.01.2020 | 36.000 RON | |||
| Sof Medica · contract 5179 · 25.06.2021 | 80.000 RON | |||
| 5 | Clipuri hemostatice din titan medium large ; large | 90.720 RON | BIOTECHNICS IMPLANT 2 contracte | 11.016 RON ↓87,9% |
| BIOTECHNICS IMPLANT · contract 4924 · 28.05.2019 | 11.016 RON | |||
| BIOTECHNICS IMPLANT · contract 4852 · 27.05.2019 | — | |||
| 6 | Set steril urologie unica folosinta | 216.000 RON | THREE PHARM 5 contracte | 123.690 RON ↓42,7% |
| THREE PHARM · contract 887 · 20.01.2020 | 14.250 RON | |||
| THREE PHARM · contract 5177 · 25.06.2021 | 34.200 RON | |||
| THREE PHARM · contract 6743 · 23.06.2020 | 34.200 RON | |||
| THREE PHARM · contract 4843 · 27.05.2019 | — | |||
| THREE PHARM · contract 4915 · 28.05.2019 | 41.040 RON | |||
| 8 | PIJAMA DE UF 2 PIESE L; M ; XL, XXL | 172.800 RON | CRIO - 2 S.R.L. 4 contracte | 88.204,80 RON ↓49,0% |
| CRIO - 2 S.R.L. · contract 4923 · 28.05.2019 | 29.604 RON | |||
| CRIO - 2 S.R.L. · contract 4851 · 27.05.2019 | — | |||
| CRIO - 2 S.R.L. · contract 4303 · 30.03.2020 | 47.008 RON | |||
| CRIO - 2 S.R.L. · contract 434 · 10.01.2020 | 11.592,80 RON | |||
| 9 | HALAT UNICA FOLOSINTA | 216.000 RON | LUAN VISION 3 contracte | 34.850 RON ↓83,9% |
| LUAN VISION · contract 4848 · 27.05.2019 | — | |||
| LUAN VISION · contract 4920 · 28.05.2019 | 26.240 RON | |||
| LUAN VISION · contract 435 · 10.01.2020 | 8.610 RON | |||
| 10 | CEARSAF PROTECTIE UF CU ELASTIC 210 X 100 CM | 141.600 RON | — | |
| 11 | SISTEM DRENAJ FARA TROCAR CH 16 si CH 18 | 82.800 RON | TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. 4 contracte | 15.184 RON ↓81,7% |
| TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. · contract 885 · 20.01.2020 | 1.898 RON | |||
| TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. · contract 4916 · 28.05.2019 | 8.541 RON | |||
| TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. · contract 4844 · 27.05.2019 | — | |||
| TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. · contract 3869 · 12.04.2022 | 4.745 RON | |||
| 12 | SET ( SISTEM) IRIGATIE UROLOGIE IN Y CU 2 CAI | 72.000 RON | INFOMED FLUIDS S.R.L. 8 contracte | 50.592 RON ↓29,7% |
| INFOMED FLUIDS S.R.L. · contract 6740 · 23.06.2020 | 8.928 RON | |||
| INFOMED FLUIDS S.R.L. · contract 2804 · 31.03.2021 | 2.976 RON | |||
| INFOMED FLUIDS S.R.L. · contract 886 · 20.01.2020 | 4.464 RON | |||
| INFOMED FLUIDS S.R.L. · contract 5176 · 25.06.2021 | 8.928 RON | |||
| INFOMED FLUIDS S.R.L. · contract 4922 · 28.05.2019 | 7.440 RON | |||
| INFOMED FLUIDS S.R.L. · contract 1749 · 14.02.2022 | 4.464 RON | |||
| INFOMED FLUIDS S.R.L. · contract 4850 · 27.05.2019 | — | |||
| INFOMED FLUIDS S.R.L. · contract 3941 · 14.04.2022 | 13.392 RON | |||
| 13 | Set steril dializa | 114.480 RON | TAISSIS CONCEPT 6 contracte | 79.050 RON ↓30,9% |
| TAISSIS CONCEPT · contract 4024 · 10.05.2021 | 22.950 RON | |||
| TAISSIS CONCEPT · contract 6259 · 04.06.2020 | 17.850 RON | |||
| TAISSIS CONCEPT · contract 1402 · 11.02.2021 | 7.650 RON | |||
| TAISSIS CONCEPT · contract 4917 · 28.05.2019 | 22.950 RON | |||
| TAISSIS CONCEPT · contract 891 · 20.01.2020 | 7.650 RON | |||
| TAISSIS CONCEPT · contract 4845 · 27.05.2019 | — | |||
Participanți · 32 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
THREE PHARM SRL CUI RO 26361386
Oferta 2
Individuala
Ofertant
C & D GENERAL AFFAIRS TRADING SRL CUI 31135202
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ROVAL MED SRL CUI RO 14277070
Valoare atribuită
1.674.820,80 RON
din 3.919.872 RON estimat
57,3%
Adjudecat la 42,7% din estimat · economie 2.245.051,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.