Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 64,5% sub estimat

Suport alimentar- Furnizare pachete alimentare pentru preşcolarii şi elevii de la Școala Gimnaziala „Alexandru Ioan Cuza” si Liceul Tehnologic Mecanic din Municipiul Campina, conform H.G. nr. 24 din 11.01.2024

Număr anunț
SCNA1113437
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
Furnizor / câștigător
DRAGOS FOOD S.R.L. (CUI 39224240)
Cod CPV
15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
578.944,95 RON
Valoare atribuită
205.799,41 RON 64,5% sub estimat
Data anunțului
27.01.2025 10:49
Anunț de participare
SCN1151721

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

205.799,41 RON

din 578.944,95 RON estimat 64,5%

Adjudecat la 35,5% din estimat · economie 373.145,54 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.