Atribuită Cumpărare directă

telefon fix portabil panasonic - INLOCUIRE - conform referat nr. 284 din data de 28.02.2023

Număr anunț
DA33602095
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA SATU MARE (CUI 3897360)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE SECURITATE ŞI INFORMATICĂ SRL (CUI 26351315)
Cod CPV
32550000-3 · Echipament telefonic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
189,07 RON
Valoare atribuită
189,07 RON
Data publicării
06.07.2023 11:08
Data finalizării
06.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

189,07 RON

din 189,07 RON estimat