Atribuită Cumpărare directă

Scaun pacienti albe

Număr anunț
DA33657901
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan (CUI 4203911)
Furnizor / câștigător
CAREMED CONSULTING S.R.L. (CUI 16088980)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.725 RON
Valoare atribuită
4.725 RON
Data publicării
14.07.2023 11:09
Data finalizării
17.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.725 RON

din 4.725 RON estimat