Atribuită Anunț de participare

Furnizare Gaze Medicale

Număr anunț
CN1004249
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Cod CPV
24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.656.000 RON
Valoare atribuită
1.818.447 RON
Data publicării
18.09.2018 02:38
Anunț de atribuire
CAN1009627
Termen limită
24.10.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 179-405086
Documentație de atribuire
DF1023817

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

1.818.447 RON

din 1.656.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.